Tvorba webových stránek Hradec Králové - OMEGA Web Czech

Tvorba webových stránek


OMEGA WEB Czech Hradec Králové - webdesign, tvorba www stránek

Našim klientům pomáháme plnit marketingové, prezentační i komunikační cíle. Zaměřujeme se nejen na webdesign, ale na komplexní zpracování webu – od A do Z.

Navrhneme Vám grafický design webových stránek a vytvoříme grafickou šablonu přímo na míru Vašim požadavkům. Vybereme pro Vás vhodnou variantu webu a pomocí  přidavných modulů doladíme webovou prezentaci k Vaší spokojenosti.


Realizujeme dva druhy www stránek  nabízíme statické www stránky řady FOX WEB mini, basic a weby řady FOX WEB standard+, profi +, což jsou weby s redakčním systémem. Tyto řady se liší náročností zpracování a dále požadavky na doplňkové služby. Jednotlivé řady lze doplňovat o moduly a internetové aplikace.

Naše služby jsou rozděleny do produktových balíčků, které se liší především uživatelskou pohodlností administrace publikačním systémem. Jádro všech variant www stránek z naší nabídky je v principu stejné a je maximálně optimalizované pro vyhledávače - SEO. Základní balíček basic a basic+ je určen nejméně náročným klientům, kteří nemají v plánu obsah webu často upravovat. Po objednání této služby tým grafiků navrhne design a na www stránky umístí požadovaný obsah na základě podkladů od klienta. Po schválení grafického designu se web spustí a případné změny webu v budoucnu zpracovávají grafici naší firmy dle platného ceníku.

V případě balíčků, počínaje STANDARD+, dostane klient při předání webu zároveň publikační systém FOX WEB, s jehož pomocí si může celý obsah webu libovolně měnit. Tento systém je uživatelsky nenáročný a nevyžaduje znalost HTML. Editovat lze podle zvoleného balíčku prakticky cokoliv - tzn. texty, fotogalerie, nastavení klíčových slov pro SEO, fotogalerie, dokumenty ke stažení atd.


Balíčky FOX WEB

Redakční ("publikační") systém je postaven na technologii PHP, javascript. Celý systém je variabilní a díky tomu lze uspokojit náročné požadavky našich a budoucích klientů. Administrace je dlouhodbě upravována podle potřeb a připomínek našich klientů. Webové stránky vytvořené ve FOX WEB jsou optimalizované a upravené pro vyhledávače jako jsou například Google nebo Seznam.

Pokud si nevíte rady, který balíček je pro Vás nejvhodnější, zkuste jejich porovnání, které naleznete zde.

 

 

FOX WEB basicJe vhodný pro klienty, kteří nepotřebují často měnit obsah webových stránek. Základní webová prezentace neobsahuje publikační systém. Případné úpravy obsahu, stránky provádí buď náš team nebo klient sám za předpokladu znalosti HTML kódu. Tato řada obsahuje jednoduchý grafický návrh, menu, foto galerii. Neobsahuje jazykové mutace, katalog produktů. V ceně je základní SEO analýza a Google analytics.

 
  • Jednoduchý grafický návrh
  • Jednoduché menu
  • S publikačním systémem
  • SEO analýza
  • Google Analytics
 
       
Tvorba webových stránek
Tvorba webových stránek Hradec Králové - OMEGA Web Czech

Máte nějaké dotazy?

Využijte našeho kontaktního formuláře pro spojení s námi.